Sevgililer Günü’nde Aşk’ınıza Özel Bir Hediye Seçin

Yazıya başlamadan önce, beni yakından tanımayanlar için kısaca kendimden bahsedeyim: Asıl mesleğim yazılılm. Gayet severek ve kodlarla uyum içinde mesleğimde kendimi geliştirirken, daha sonra web yazılımla ilişkili olan web tasarım işine yönelmeye ve kendimi bu yönde geliştirmeye karar verdim. Bilgisayarın dilini öğrenmek ve keşfetmek beni büyülese de, geceleri sabahlayana kadar kodları çözmek ve öğrenmek her ne kadar cazip ve eğlenceli gelse de, artık yazılımdan ziyade tasarımda kendimi ilerletmek istedim. Çünkü tasarım, hayatın her alanında beni cezbediyordu. Taa çocukluğumdan beri 🙂 Kıyafet tasarım, tırnak tasarımı, ev dizayn ve kendi becerilerimle dekor yapmak gibi birçok alanda tasarım hobimdi.

Güneş’in doğumuyla birlikte çalışma hayatına ara verdim fakat freelance olarak web tasarım işini halen sürdürüyorum. Bunun yanısıra, kişiye özel kanvas tablo tasarımıyla ilgilenmeye başladım ve ileride bunun için atölye açmayı planlıyorum. Sevgililer Günü’ne de kısa bir süre kaldığı için hem konuyu hem de eşimle kendim için çalıştığım tabloyu sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Sevgililer Gunu Hediyesi

Bu tablo, yılbaşında eşim için hazırladığım bir hediye 🙂 Yemek masasının hemen üzerinde yerini aldı ve odanın havasını bir anda aşk kapladı diyebilirim 🙂 Renklerini 1950’li yılların ünlü çizgi romanı Tommiks‘in renklerinden aldım ki, o dönemin çizgisini taşısın ve eskinin modasını günümüz modern zamanıyla harmanlasın. Hep söylerim; eski tasarımları, eski mekanları, eski eşyaları fazlasıyla seviyorum.Onlarda beni kendilerine çeken bir büyü var..

Sevgililer Günü’nde farklı tasarım ve kişiye özel çalışmalar için önereceğim diğer bir çalışma da, iç içe geçmiş çerçevelerle oluşan fotoğraf kombini 🙂 Bu çalışmayı yaparken Güneş’e 6 aylık hamileydim 🙂 İki yan taraftaki çerçevelerde ben ve eşim ip çekiyoruz, altta ve üstte olan fotoğraflarda da yine ben ve eşim yukarıdan aşağıya birbirimize bakıyoruz. Fotoğraf işlemi bittikten sonra da ip çektiğimiz yere gerçekten de ip bağladım ki hem havası müthiş oldu hem de yaratıcı bir çalışma oldu.

SevgiliyeOzel SevgiliyeOzelHediye

Hazır Sevgililer Günü de yaklaşmışken, hem kendinize hem de Aşk’ınıza özel bir çalışmayı evinizin duvarına tavsiye ederim anneler. Evinize farklı bir hava katmak ve size özel tasarımlarla Aşk’ınızın da özel olduğunu göstermenin en tatlı yollarından biri bu tasarımlar.

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı; hiç farketmez. Hepsi mutlu olmak ve özel olunduğunu kanıtlamak için aslında birer bahane 🙂 Siz de böyle çalışmalarla jest yapmak için benimle irtibata geçebilir ya da yaratıcı fikirlerle eğlenebilirsiniz. İrtibat için yazının sonuna yorum bırakmanız yeterli 🙂

Aşkınız bol olsun 🙂

instagram.com/sulealkis

Yoruma kapalı.

MENÜ