QNET HomePure Nova Su Filtreleme Sistemi Hediyesi

QNET HomePure Nova Su Filtreleme Sistemi Hediyesi Katılım için Genel koşullar :

Katılım dönemi : 12 Mart / 12.00 – 22 Mart 2018 / 12.00
Duyuru Postu: 12 Mart 12:00
Çekiliş tarihi : 22 Mart 2018 / 12.30

Verilecek hediyenin özeti :

Hediyeyi kazanacak kişi, yaklaşık değeri 2000₺ civarında QNET HomePure Nova Su Filtreleme Sistemi kazanacak.

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler :

1 –  Instagram yarışma postunu beğen.

2 – @sulealkis ve @qnetturkiye instagram hesaplarını takip et.

3 – Fotoğrafın yorum kısmına 3 arkadaşını etiketle. (Ünlü kişilerin hesaplarını, herhangi bir şirket/kuruluş hesaplarını ve/veya Fake(Sahte) hesapları etiketleyenler yarışma kapsamından çıkarılacaktır.)

4 – Postun ekran görüntüsünü story olarak Instagram hesabında paylaş ve @qnetturkiye hesabını, story’deki paylaşımında etiketle. Bu kural gerçekleşmediği takdirde çekiliş katılımın geçersiz sayılacaktır.

5– Daha fazla çekiliş hakkı istersen her yoruma 3 arkadaşını daha etiketleyebilirsin. (Aynı satıra değil, yeni bir yoruma yeni 3 kişi daha etiketlemen gerekir.)

 

SLOGAN ÖZEL NOTU :

Yarışmaya katılım 12 Mart Pazartesi günü post paylaşımı yapıldığı andan itibaren başlayıp,  22 Mart günü 12:00’a kadar yapılabilecektir. Son katılım tarihinde belirtilen saatten sonra yapılan katılımlar, değerlendirme kapsamında olmayacaktır.

Yarışmaya “Gizli Hesaplar” da KATILABİLİR… Ancak gizli hesap katılımcıları, kampanya katılım şartlarının kontrollerinin yapılabilmesi için 20.03.2018’den, ödülü kazananın duyurulacağı 22.03.2018 tarihine kadar ‘Gizli Hesap’ düğmesini kapatmalıdırlar.  Yani hesap bu süre zarfında açık tutulmalıdır. Hesapları belirtilen tarihlerde gizli olan katılımcılar yarışmaya katılmamış sayılacaklardır.

Kazanan kişi, 22 Mart’ta gün içinde duyurulacaktır. Hediye, internetteki random.org veya giveawation.com tarzı bir çekiliş aracı ile gerçekleştirilecektir ve katılım sonucu hesabımdan hikayeler bölümünden duyurulacaktır.

Hediye hesapları kazanan kullanıcıyı belirleme aşamasında elenecektir.

Yarışmayı Instagram düzenlemiyor ve desteklemiyor. QNET merkez ofisi veya QNET Türkiye ofisinin de, bu yarışmayla hiçbir ilgisi yoktur. Bu sebeple, QNET Türkiye veya Instagram sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya 18 yaşını dolduran herkes katılabilir. 18 yaşın altında katılım yapılması halinde, kazanılsa dahi geçersiz sayılacak, hediye için ikinci bir çekiliş yapılmak suretiyle başka bir talihli belirlenecektir.

Katılımcının Türkiye’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir. Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler veya düzenlemeler olması halinde, yarışmanın seyri değişebilir. Böyle bir sebep olması durumunda, düzenleyici kişiler sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya katılanlar, peşinen “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Yarışmayı kazanan için hediyeyi alma koşulları :

1 – Hediyeyi kazanan yarışmacı duyuru yapıldıktan 2 gün içerisinde iletişim bilgilerini DM yoluyla göndermek durumundadır.

2 – Kazanılan hediye başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

Herkese bol şans

Yoruma kapalı.

MENÜ