Mustela’dan Çocuklar İçin Rahatlatıcı Göğüs Balsamı

Güneş her rahatsızlandığında hem şurup içirememenin verdiği gerilim hem de iştahsız bir bebeği iyileştirmenin yollarını denerken kurduğum tek cümle; Allah’ım yaa, O hasta olacağına ben olayım!! İtiraf ediyorum; bu cümle sadece Güneş’in hasta olduğuna üzüldüğümden de değil, kendimi de düşündüğümden söylediğim bir cümle :)) Evet, çocuk zaten halsiz ve kendini iyi hissetmiyor. Bunun üzüntüsünü zaten yaşıyorum. Ama tüm bunların yanında da, O hastalanınca bana da işkence oluyor.

Yaz kış dinlemeden burun akıntıları ve öksürükler, bilhassa yaz aylarında çoğalan terleme ile daha da aktifleşiyor. Sürekli atletini değiştirip, uykusunda sırtına havlu koysam da, özellikle de dışarıda uyuduğu zaman Güneş’in öksürmesi ya da burun akıntılarına başlaması an meselesi olabiliyor.

Şükür ki, sonunda beni de Güneş’i de memnun edecek bir ürün bulduk biz; Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı.  Kremi uygulamadan önce, 15 dakika kadar banyoda sıcak suyu açıp, kapıyı da kapatıp içerinin iyice buhar olmasını sağlıyorum. Buharın içinde biraz daha fazla oyalanarak Güneş’i yıkadıktan sonra da, burun kenarlarına, göğsüne ve ayak altlarına masaj yaparak bu kremi sürüyorum. Ayrıca, uykuya yatmadan evvel de uyguluyorum ki o zaman daha da iyi etki ediyor.

Mustela Gogus Balsami

Tüm bunların yanında meyve ve tavuk suyu çorba da içirebilirsem bu iştahsız bayancığa, kısa sürede toparlıyoruz kendimizi.

Tabii bunların yanı sıra, ben her ne kadar memnun kalsam da üründen, her ne kadar sadece bir krem de olsa bu tavsiye, yine de doktorunuza danışarak kullanın. İşin içinde sağlık olduğu sürece ve bana tavsiye eden kişiye ne kadar güvenmekte eminsem bile, kullanmadan önce mutlaka doktoruma danışırım ben! Son söz, doktorumuzundur. Buna istinaden, kremimizden gerçekten çok memnun kaldım ben ama son söz olarak siz de doktorunuza kullanmadan önce mutlaka danışınız.

Evet, sloganımız; çocuklar hasta olmasın! Ama sobelenirlerse de aksırığa, tıksırığa; bu balsamı da deneyin derim. Mutlaka doktorunuzun da izniyle elbette.

Sağlığınız, neşeniz bol olsun.
Güneş’in annesinden sevgiler

info@birannetavsiyesi.com

Yoruma kapalı.

MENÜ