Kış Geldi, Bereleri Hazırlayın

2014’ün son gününde artık kara kışa merhaba derken, çocuk giyim ve aksesuarları üzerine keşfettiğim eğlenceli bereleri sizinle tanıştırmak istiyorum bugün.

Güneş’le yeni bir konsept fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Bu seferki temamız “Yeni Yıl” oldu. Fakat bu kez, konsept fotoğraflarımızın tamamiyle Güneş’e özel olarak kalması için çok fazla fotoğraf paylaşmak istemesem de, konseptte kullandığımız berelerin tasarımcısı Mutlu Bereler’i sizlerle tanıştırmak istiyorum.

Yaratıcı tasarımları ile hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanacağınız el işi kışlık aksesuarları, hem kız çocukları hem de erkek çocukları için zevkle kullanacağınız şıklıkta Mutlu Bereler’in. Biz, temamız yeni yıl olduğu için yine yeni bir anne kız konsepti oluşturduk Güneş’le. O yüzden de anne kız geyikli bereleri seçtik. Mutlu Bereler’in birbirinden güzel el işi tasarımlarına @mutlubereler instagram hesabından ulaşabilirsiniz. Bayılacağınıza eminim.

Ayrıca, Güneş’in fotoğraflarının bir bölümünde babasının bebeklik süveterini, kendim de kayınvalidemin lohusa döneminde giydiği ceketi giyerek retro bir görünüm sergiledik. Bana sorarsanız çok da şık olduk 🙂

 

 

 

 

Yeni yıl hepimiz için sağlık, mutluluk, bereket, farkındalık, ferahlık, aşk ve huzur ile birlikte gelsin,
Güneş’li günler

instagram.com/sulealkis
info@birannetavsiyesi.com

Yoruma kapalı.

MENÜ