Hamilelikte Mide Bulantısını Önleyen Bileklik PsiBands

Hamileliğimde çok şükür ki ben mide bulantısı çekmedim. Aslında bu şanslı bir durum benim için çünkü gebeliğin ilk 3 ayında bilhassa, mide bulantısına çok sık rastlanır. Böyle bir problemim olmadığı için de hiç araştırmasına girmemiştim esasen.

Geçen hafta, çokk sevdiğim bir arkadaşımın hamileliği ile “ikinci kez anne oluyorummm” diye havalarda uçtum 🙂 Bu güzel haberle birlikte, sevgili arkadaşımdan da yeni bir şey öğrenmiş oldum: Mide bulantısını önleyen bir bileklik; PsiBands. Aslında bu bileklik sadece hamileler için değil; seyahatte mide bulantısı çekenlere, ameliyat sonrası mide bulantısı yaşayanlar için de etkili bir bileklik.

PsiBands

Kullanım Şekli: 

Bileğinizin iç tarafını kendinize doğru çevirin. Bileğin başladığı yerden 2,5 parmak mesafesindeki noktaya dokunun. Bu nokta, Nei-kuan aku basınç noktasıdır. Bilekliğin düğmesi iç tarafta, kadran dış tarafta olacak şekilde her iki bileğinize bilekliği takın. İki bantı da mutlaka aynı anda kullanın. Psibands bilekliği kendi el bileği kalınlığınıza göre, saat takar gibi ayarlayın. Ne fazla sıkı olmalı ne de fazla rahat. Nei-kuan aku -basınç noktasındaki basıncı arttırmak için saat yönüne,  azaltmak için de saat yönünün tersine kadranını döndürebilirsiniz. Mide bulantısına karşı verilen tepki kişiden kişiye değiştiği için bazıları bir kaç dakika içinde rahatlarken, bazıları da değişikliği saatler veya günler sonra da fark edebilir.
Kullanım şekli, içindekiler, uyarılar ve notlar ürünle birlikte size teslim ediliyor. Benim sevgili arkadaşım bileklikten memnun. Siz de mide bulantısı yaşıyorsanız, bu bileklikleri deneyebilirsiniz.
Çok sevgiler, çok sağlıklı günler <3

info@birannetavsiyesi.com

Yoruma kapalı.

MENÜ