Hamile Konsept Çekimleri -2

Çekimlere başlayacağımız gün, hissedilen sıcaklık Antalya Kaş’ta 77 dereceyi bulmuştu o gün. Bulaşık makinesi bile 60 derecede yıkanıyor ki siz düşünün nasıl buram buram sıcaklık olur 77 derecede 🙂 Gece saat 11’de fön rüzgarı denen sıcak hava esintisi yakıyor bacaklarınızı.. Bunun üzerine bir de hamilesiniz, yanınızda 2 buçuk yaşında bir kız var, hormonlar top, zaten güneşte yanmışsınız ve evet; sıcak bunaltıcı.

“Bu havada hamilesiniz bir de, Allah yardımcınız olsun” diye size Küçük Emrah bakışlarıyla birkaç ağızdan teselli duaları geliyor. Karşılık olarak 32 dişinizi gösterip, Tiviti bakışları atıyorsunuz ama hissettiğiniz şey; bunalmak, sıcak ya da yeter artık çocuk, nereden düştün karnıma edasıyla homurdanmak değil; anı yaşamak, Kaş’ın güzel denizini ve ikinci bebeğimin karnımdaki ziyaretinin tadını doyasıya çıkarmak. Hamile olsam da olmasam da zaten sıcak bunaltacaktı. Bana ekstrası olmadığı için gebeliğin, şaşırıyorum aslında neden hamileyken sıcakların çekilmez olduğunu düşünmelerine. Bence ne düşünürsen onu yaşarsın. Ben göbeğimle de mutluyum, denizle de, bu sıcakla da 🙂 Çünkü ben; hayatı seviyorum, yaşamayı seviyorum, her şartımı elimden geldiğince en iyiye çevirmeye çalışıyorum.

Konsept çekimlerimizde bu kez makyaj yapmadım, üşendim havadan dolayı açıkçası. Güneş de zaten çekimlerin ortasında uyudu kaldı 🙂 Ben de bu şartlarda, olabildiği kadarıyla bir albüm hazırlayabildim kızlarıma.

Hamile konsept çekimleri adına bir yenisini oluşturduğumuz bu albümü de blogta sizlere de sunuyorum.
Keyif verebiliriz umarım,
Sevgilerhamilelik hamile blogu hamile kıyafetleri hamile konsept çekimleri hamile çekimleri hamile kıyafetleri hamile fotoğrafçısı hamileyim

sardelaki antalya kaş sardelaki

birannetavsiyesi@gmail.com

2 Yorum

  1. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin cnm çok tatlı çıkmışsınız maşşallahhhhh

MENÜ